אודות מנועי צמיחה

חברת מנועי צמיחה מספקת פתרונות במיקור חוץ לעסקים וארגונים בשלושת תחומי הליבה המרכיבים את הפעילות העסקית. צוותי החברה משתלבים באופן מושלם עם המערכות הקיימות בארגון ומעניקים לו יתרון תחרותי ויכולות חדשות הנובעים ממומחיות עובדי החברה, המביאים עימם ידע, ניסיון, היכרות מעמיקה ויכולת להתמודד עם האתרים העומדים בפני הארגון.
אנו נמצאים בסביבה תחרותית ומודעים לקושי במציאת מנועי צמיחה חדשים לסביבה עסקית מגוונת. בעולם בו נדרשת יצירתיות, ראייה מרחבית וסינרגיה בין תחומי התמחות שונים, יש בנו הרצון והיכולת להעניק ללקוח את הכלים והדרך שתוביל אותו למצוינות עסקית. אנחנו לא רק ממליצים, אלא מיישמים. זו היא שיטת העבודה שלנו ואנחנו לא מתפשרים על כך. לצד השירות השוטף ללקוחות החברה, צוות החברה עוסק על בסיס קבוע בעבודות מחקר הכוללות ניתוחים ענפיים, פרסום מאמרים, פיתוח מודלים כלכליים ושיווקים, ניתוח שווקים ופיתוח מתודולוגית ליצירת ערך לחברות וארגונים.

תחומי ההתמחות

ניהול כספים וגיוס אשראי

ייעוץ אסטרטגי שיווקי

הלקוחות שלנו

הלקוחות שלנו במנועי צמיחה הנם עסקים וארגונים מענפי השירותים, התעשייה והמסחר, אשר נהנים משירותים משלימים במיקור חוץ במקומות הזקוקים למגע קסם של מומחיות וניסיון. כאשר עליך לבחור פרטנר לעסק שלך, אין דבר משכנע יותר מהמלצות של לקוחות מרוצים. אנו מזמינים אותך להתרשם מסיפורי הלקוחות וללמוד כיצד עזרנו להם לקדם את העסק שלהם. אנו מקווים שבקרוב נציג פה סיפור הצלחה נוסף, הפעם יהיה זה העסק שלך.

נשמח לשמוע ממך!

צור קשר